Menu
Sepet

Mağaza İnceleMağaza Özellikleri

cactus stock image

Buluşma Noktası

Binlerce İmalatçı, Toptancı Binlerce Pazarcı,Butik,Mağaza Esnafının Buluştuğu Nokta


Sandık AVM 

cactus stock image

Get Sistemi

 Ürün Alırken Tedirgin mi   Oluyorsunuz ! Toptancılara   Güveniniz Kalmadı mı   Sandık Avm de Paranız   Banka Koruma Hesabında   Onay Verene kadar   Güvende 

cactus stock image

Kredi Kart

Nakit Paranız Yoksa

Sandık Avm var Toptan Ürün Siparişlerde Kredi Kartla Öde Nakit Paranız Cebinizde Kalsın


cactus stock image

Taksitli Satış

Toptancılara Taksit Avantajı  Müşterilerinize Toptan Ürünlerinizi Peşin Fiyatına 12 Vade ile Kesinti Olmadan Vade Beklemeden Paranız Hesabınıza Yatsın.   

cactus stock image

Whatssaptan Ürün Paylaş

Ürünün Altında Yer Alan Whatssap Butonu Sayesinde Ürün Resimlerinizi Kolayca Müşterilerinize Yollayarak Herkese Ayrı Ayrı Açıklamada Bulunup Zaman Kaybetmezsiniz 

cactus stock image

Satıcıyı Takip Etme

Müşteriler satıcıların ürünlerini beğenmesi durumunda takip listesine ekleyebilirler ve ilgili satıcı takip listesindeki müşterilere toplu mail göndererek oluşturduğu kampanyalardan haberdar ederek satışlarını artırabilir

cactus stock image

Mağazaya Soru Sor

Ürünün Altında Yer Alan Whatssap Butonu Sayesinde Ürün Resimlerinizi Kolayca Müşterilerinize Yollayarak Herkese Ayrı Ayrı Açıklamada Bulunup Zaman Kaybetmezsiniz 

cactus stock image

 Ürünlere  Limit Ekleme

Toptan Ürün Satışlarda İsterseniz En Az Satın Alınabilecek Adedi Girersiniz.Bu Şekilde Daha Ciddi Müşterilerle İletişim Kurarak Zamanınızı Boşa Geçirmezsiniz.

cactus stock image

 Açık Arttırma

Açık Artırma Bedeli, hemen Sat bedeli gibi değerler girerek ürünlerini açık artırmaya çıkarabilirler. Açık artırma süresi içerisinde müşterileriniz ilgili ürüne fiyat vererek almaya çalışırlar. Açık artırma süresi dolduğunda, en yüksek teklifi veren kişi açık artırmayı kazanır.

cactus stock image

Kolay İade Formu

Mağazada gerekli olabilecek iade sebeplerini (arızalı, istediğim ürün gelmedi, hasar görmüş vb.) belirleyebilir ve iade süreçlerinin her adımını iade yönetimi panelinden izleyebilirsiniz.Mail Şablonu N11, Gitti Gidiyor ve Hepsi burada sitelerinin mail Şablonlara benzeri bir şekilde hazırlanmıştır.

cactus stock image

Gelişmiş Raporlama

Mağaza sahipleri, toplam ve ürün bazlı olmak üzere tüm işlemlerini gelişmiş raporlama ekranlarından takip edebilirler. Satış adedine göre, satış tutarına göre, gelire göre, ürüne göre, ödedikleri komisyon tutarına göre Takip Edebilir.

cactus stock image

Teklif   İsteme

Mağaza ve teklif sahibinin anlaşması durumunda ilgili ürün, anlaşılan adet ve fiyat üzerinden sistem tarafından otomatik olarak oluşturulur ve teklifi isteyen tarafından bu ürün satın alınarak teklif süreci sonuçlandırılır.

cactus stock image

Mağazalara Rozet Atama

Sandık Avm mağazalar göstermiş olduğu performanslara göre ödüllendirir.Ürünü en çabuk şekilde kargoya veren mağazalarınıza “Hızlı Kargo” rozeti, satmış olduğu ürünü en az iade edilen mağazaya “En Az İade” rozeti gibi rozetler belirleyerek mağazalar atayabiliriz.

cactus stock image

İşlevsel Mağaza Sayfası

Mağazaların tüm ürünlerinin görüntülendiği, ürün yorumları ve mağaza puanlarının bulunduğu, şık ve işlevsel bir filtreleme özelliğine sahip olan sayfadır Ziyaretçiler mağazanın diğer ürünlerini inceleyebilir, sepete ekleyebilir, mağaza puanları ve yorumları ile ürün yorumlarını inceleyebilirler.

cactus stock image

Gelişmiş Kargo Sistemi

Gelişmiş Kargo Ayarlarını kullanarak, satıcılar kaç TL ve üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo imkanı sunacaklarını, Ağırlık bazlı ve Hacim bazlı Kargo Fiyatlarını, Ürünün Sipariş tarihinden kaç gün sonra kargoya verileceğini Girebilirsiniz

cactus stock image

Çoklu Fiyat Sistemi

İlgili ürün sayfası ziyaret edildiğinde (örnek çoklu fiyatlı ürün) o ürüne fiyat veren tüm satıcılar ve verdiği fiyatlar görülür. Müşteriler en uygun fiyatlı ürünü, mağazaların yorum ve puanlarını da inceleyerek tercih edebilirler.Bu Sistemi Hepsiburda.com Kullanmaktadır.

cactus stock image

Toplu Ürün Yükleme

Ürünlerini hali hazırda N11,GittiGidiyor, Hepsi Burada gibi Pazar Yerlerinden herhangi birine daha önce yüklemiş olan bir Satıcı, bu ürünleri tek bir tuşla sitenizdeki kendi mağazasına aktarabilirsiniz.

cactus stock image

Mobil Uygulama

Sandık Avm Sitemizden Ücretsiz Mobil Uygulama İndirerek Evde,İş yerinde her yerden Kolayca Ürün Yükleyebilir Siparişlerinizi Yönetebilir Mağazanızı Cep'den Takip edebilirsiniz.

cactus stock image

Kolay Ürün Yükleme

Mağazaların ürün yükleme panelleri, son derece kullanıcı dostu ve sade bir şekilde hazırlanmıştır.Ürünlere tek tek ve toplu bir şekilde fotoğraf yükleyebilirler. Ürünlerine seçenek ve özellik atayarak, kampanyalı fiyatlar oluşturabilirler.

cactus stock image

Reklam  Satın Alma

Site sahibinin belirlemiş olduğu reklamlı ürün sayısı ve sırasına göre ilgili ürünler kategori ve arama sonuçlarında listelenir..Mağaza sahibi hangi ürününün kaç kere tıklandığını, bu ürünün kaç adet satıldığını ve  ne kadar tıklama hakkı kaldığını bu panelden görebilir.

cactus stock image

Haber Bülteni

Sitenizi ziyaret eden müşteriler, beğendiği mağazaları takip listelerine ekleyebilirler. Mağazalar takipçi listesine eklenmiş olan müşterilere indirim kuponu Kampanyalar Açık Artırmada Olan Ürünleri Haber Bülteni oluşturarak yönetim panellerinden mail ile iletebilirler

cactus stock image

İndirim Kuponu

Mağazalar Takipçilerinin kullanabileceği İndirim Kuponları oluşturarak Mağazalarındaki Satışları artırabilirler. İndirim Kuponunun Başlangıç ve Bitiş Tarihi, kaç TL ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli olacağı mağazasındaki tüm ürünler için İndirim Kuponu  Organize Edebilir.

cactus stock image

Mağaza Geçici Kapat

Mağazalar zaman zaman ürünlerinin düzenlemek veya kendi ekonomik durumları ve tatil ihtiyaçları nedeniyle Mağazasındaki ürünlerini satışa kapatmak isteyebilirler.Mağaza sahipleri Ürünlerin hangi tarih aralığında Satışa kapalı olacağını girerek, Ürünlerini satışa kapatabilirler.

cactus stock image

Üyelik Paketleri

Mağaza Kiralamak 60 Gün Ücretsiz Hesap Olarak En Düşük Aylık 8 TL Başlayan En Yüksek Paket Aylık 41 TL ye Sınırsız Ürün Yükleme Hesabına Sahip Olabilirsiniz.  Pazar yerinde Hemen Ürün Yükleyerek Satışa Başlayabilirsiniz.