Menu
Sepet

Hakkımızda

Sandık AVM olarak Biz ; ( Biz Kimiz )

 

Sandık AVM olarak 5 yıldır teksil sektöründen insanlara en kaliteli ve uygun fiyatlarda ürün satışı sağlamaktayız. Bu sektöre insanlara kaliteli ve uygun fiyat sunma kalitesini hedef alarak giriş sağladık. 5 yıllık tecrübelerimiz ile şimdi İnternet ortamında bu süreci devam ettiriyoruz.

 

Sandık AVM Hizmet Anlayışı

 

Sandık AVM'nin avantajı sizin için kusursuz bir hizmet anlayışını hedefliyor olarak kurulmasının yanında Türkiye'nin en büyük tekstil toptancıların, butik ve mağazacıların buluştuğu ilk toptan giyim sitesi olmasıdır. Kurulurken alıcı ve satıcıları güvenilir bir pazaryerinde buluşturarak ziyaretçilerin en hesaplı şekilde ürünleri karşılaştırarak temin edebilmesini sağlar. Tüm bunların yanında sistem üzerinde entegre edilen Korumalı hesap sistemi ile satın alan kişilerin gönül rahatlığı ile alışveriş yapmasına olanak sağlıyor. Satın alma esnasında ve sonrasında alıcının ve satıcının yanında duran Sandık AVM iki tarafın da güvenliğini ve memnuniyetini üst safhada tutmaktadır. Toptan siparişlerde kredi kartı kolaylığı sunmasının yanında aynı zamanda kullanıcılarına 12 aya varan taksit imkanı sunuyor. 


Müşteri Memnuniyeti ( Memnuniyetiniz Bizim için Önemlidir )

 

Mağaza, Butik, Pazarcı esnaflarımızın bizi tercih ediyor olmasının ardında yatan en önemli nedenlerden biri bizi tercih edenlere sağladığımız müşteri hizmeti desteğidir. Müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun olmaları adına ve ihtiyaçlarının giderilmesi için tecrübeli bir müşteri memnuniyet ekibimiz yer alıyor. 

Yaptıkları her işlemde veya akıllarında yatan herhangi bir soruda başvurabildikleri tecrübeli bir müşteri hizmetleri olması onları memnun kalma düzeylerini üst düzeyde tutuyor. Satın alma veya daha sonrasında karşılaşabilecekleri en ufak sorunda telefon ile veya site üzerinde yer alan Canlı Destek butonuna tek tıklama ile ulaşabilmeleri onları daha güvende hissettiriyor. Canlı Destek ve Çağrı Merkezimizden alınan kusursuz hizmet ile işlemler en kısa sürede çözümleme imkanı buluyor.  Ürünleri alırken yaşadıkları sorunlara yakından ilgilenerek herhangi bir memnuniyetsizliğe karşın anında müdahale ve telafi edilmektedir.