Sıfır Risk Sistemi Nasıl Çalışır?

 

Türkiye ve Dünyada Birçok Pazaryeri Tarafından Benzerleri Uygulamaya Geçirilen Sıfır Risk Sisteminde, Tüketiciler Sandık Avm de Beğendiği Ürünlerin Siparişini Verir. Siparişi Gören Satıcı, Gerekli Hazırlıkları Yapar Ve Ürünleri Kargo İle Tüketiciye Gönderir. Belirtilen Süre İçinde, Belirtilen Gönderim Şartlarına Uygun Şekilde Gönderilen Ürünler, Tüketici Tarafından Teslim Alınır.

Ürünleri Gören ,Kontrol Eden, Dokunan, Tüketici Her Şeyin İstediği Gibi Olması Halinde Ürünlere Onay Verir ve Alışveriş İşlemi Bu Aşamada Yapılmış Olur.

Onay Sonrasında Banka Koruma Hesabında Bekletilen Para Satıcıya Aktarılır. Tüketicinin Ürünlerde Hata ,Kusur,Yırtık ,Defo Gibi Herhangi Bir Sebeple Ürünlerden Memnun Kalmaması Halinde, Satışı İptal Etme Ve Ürünleri Satıcıya Ek Bir Kargo Ücreti Ödemeden Gönderme Hakkı Vardır.

Bu Durumda İyzico Güvenli Havuz Hesabında Beklettiği Parayı Tüketiciye İade Eder.Tüketici Çok Daha Rahat ve Güvenli Bir Alışveriş Deneyimi Yaşar, Geleneksel Mağazalarda Yaşanan Türde Tartışmalar, Anlaşmazlıklar Büyük Oranda Ortadan Kalkar.

Satıcı Da, Tüketicinin Ödeme Risklerine Karşı Koruma Altındadır. Kendi Üzerine Düşeni Eksiksiz Olarak Yapan Satıcı, Müşterisi Ürünleri Beğenip Kabul Ettiği Takdirde Ne Zaman Parasını Alacağını Bilir, O Rahatlıkla Ticaret Yapar.


Sıfır Risk Sistemi Tüketicilere Ne Sağlar?

 

Ödemenizi Sandıkavm.com Yapar, Güvenli Ödeme alt Yapısından Faydalanırsınız.Ödemeniz Satıcılara Hemen Aktarılmaz, Siparişinizin Size Ulaşması, Kontrol Etmeniz ve Onay Vermeniz Beklenir. Ayıplı Ürün, Farklı Ürün, Yanlış Beden gibi Sorunlar Karşısında %100 Güvenceyle Alışveriş Yaparsınız. Siparişiniz'le ilgili Herhangi Bir Sorun Yaşadığınızda, Koruma Havuzunda Bekletilen Paranız Size İade Edilir.


Sıfır Risk Sistemi Satıcılara Ne Sağlar?

 

Satıcılar Tahsilat Konusunda %100 Güvence İle Satış Yaparlar. Ödeme Sistemleriyle İlgili Her Türlü Riski Sandık Avm Üstlenir. Sorunsuz ve Eksiksiz Yerine Getirilen Siparişten Beş Gün Sonra Satıcı Ödemesini Alır.

Sandık Avm Tanıtımını Animasyonlu Videoyu İzlemek için  Tıklayın